تور کرمان با آژانس عصر نوین

کد: KERMAN0297
4 روز - 3 شب

توضیح

تور کرمان سفر به تاریخ و بازدید از آثار به جا مانده از دوران هخامنشیان است. کرمان به دلیل موقعیت خاصش همیشه یکی از مراکز مهم توریستی بوده است.

جاذبه‌های کرمان:

استان کرمان دارای پنج اثر ثبت شده در میراث جهانی یونسکو است و برای این موضوع در ایران رتبه یک را دارد. از جاذبه‌های گردشگری استان کرمان گنبد جبلیه، مجموعه گنجعلی‌خان، باغ شازده، مسجد جامع مظفری، آرامگاه شاه نعمت الله ولی، مسجد جامع ملک، بازار کرمان، یخدان جو مویدی، قلعه دختر و قلعه اردشیر، مجموعه وکیل، آرامگاه خواجه اتابک، باغ موزه هرندی، بیابان‌های کلوت، باغ گلشن و هزاران مکان دیدنی دیگر است.

برنامه سفر

1

روز 1: رفتن

حرکت از ایستگاه قطار راه آهن در ساعت مقرر صورت می‌پذیرد. حتما یک ساعت قبل از ساعت حرکت قطار در راه آهن حاضر باشید.

2

روز 2

پس از ورود به کرمان برای صرف صبحانه می‌رویم و سپس برنامه بازدید آستان شاه نعمت الله ولی و باغ شازده است که صبح انجام می‌شود و بعد از صرف ناهار به سمت آب انبار شهداد، قلعه شفیع آباد، سرو هزارساله سیرچ و بعد کلوت حرکت می‌کنیم. شب بازگشت به ماهان و صرف شام و اقامت در هتل است.

3

روز 3

صرف صبحانه در هتل و سپس حرکت به سمت کرمان و دیدار از موزه هرندی، حمام وکیل کرمان، گنبد جبلیه بعد صرف ناهار در یک رستوران و سپس بازدید از بازار کرمان، مجموعه گنجعلی خان، یخدان مویدی و بعد صرف شام در هتل.

4 روز

بعد از صبحانه برای بازدید از ارگ راین حرکت می‌کنیم و بعد از صرف ناهار حرکت به سمت راه آهن و بازگشت به تهران

 

بازگشت

محل

دیدگاه ها (2)

2 دیدگاه برای تور کرمان با آژانس عصر نوین

  1. نمره 4 از 5

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  2. نمره 5 از 5

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *