غارنوردی غار رودافشان با وحید هیچهایک بدون وسیله نقلیه

کد: vahid02ghar

توضیح

هیچهایک:

هیچهایک یک مدتی است توانسته در فضای مجازی طرفداران خاصی پیدا کند. سفرهای هیچهایکی در دهه 40 میلادی رواج پیدا کرده است. ریشه این نوع سفرها به آمریکا و اروپا برمی‌گردد. وحید منافی درباره هیچهایک گفته است که قبل از هیچهایکی دنیا را به اندازه زنجان می‌دانسته است. این غارنوردی نیز با وحید منافی صورت می‌پذیرد که بی شک سفر به یاد ماندنی خواهد شد. وحید منافی در این سفر کار هیچهایک را انجام می‌دهد و به عنوان راه بلد در کنار مسافران خواهد بود. بنابراین تمام الزامات سفر را با خود بیاورید.

این تور با وسیله نقلیه شخصی صورت می‌پذیرد. یعنی مسافر خود با ماشین شخصی می‌آید. بنابراین اگر وسیله نقلیه شخصی داشته باشید 20 هزار تومان برای گرفتن وسیله نقلیه را پرداخت نمی‌کنید. اگر وسیله شخصی ندارید می‌تونید این تور را با وسیله نقلیه از لینک زیر بخرید.

این تور را با وسیله نقلیه بخرید

غار رودافشان در استان تهران و در فاصله ١٠٣ كيلومتري از تهران واقع شده است و تا شهر فيروزكوه ۶٢ كيلومتر فاصله دارد. از نظر زمین‌شناسی غار رودافشان در دوره کرتاسه و در سنگ آهک‌های آن دوره بوجود آمده است. علائمی در این غار است که نشان می‌دهد زمانی سکونت انسان‌ها در غار در قدیم وجود داشته است. 

مسیر داخل غار تاریک است و برای غارنوردی در این غار حتما باید چراغ قوه همراه داشته باشید. مسیر راهپیمایی آن نیز حدود ۸۰۰ متر است. در طول مسیر غارنوردی همواره قطرات آب از سقف به زمین می‌ریزد که همین قطرات آب باعث تشکیل طاقدیس و ناودیس‌های جذاب و شگفت انگیز شده‌ است.

مکانی در این غار وجود دارد که به معروف معبد آناهیتا است، معبد آناهیتا در ابتدای مسیر غار قرار دارد و دارای حوض آب و ستونی در میانش است و به همین منظور آن را الهه آب نامیده‌اند. مسیر داخل این غار به سبب آب و املاح داخل آن به مرور زمان به وجود آمده است.

وسایل مورد نیاز هدلامپ یا چراغ قوه – کلاه دوچرخه سواری یا کلاه غار نوردی

پذیرایی در این تور صورت نمی‌پذیرد. بنابراین یک وعده نهار، یک وعده صبحانه و تنقلات و چای هر کس برا خودش بیاورد.

برنامه سفر

1

روز 1: رفتن

ساعت 6 صبح جمعه 19 مرداد حرکت از میدان آرژانتین محل قرار افراد دارای وسیله نقیله و بقیه افرادی که وسیله ندارند است. به سمت غار رودافشان حرکت می‌کنیم. تا روستای سيد آباد حدود ساعت 2 راه است که برای صبحانه آنجا خواهیم بود. حرکت به سمت غارنوردی آغاز می‌شود. نهار به همراه فعالیت‌های سرگرم کننده و مفرح دیگر در حین این تور برگزار میشود.

بعد از یک تور جذاب ماجراجویی در غار رودافشان به سمت تهران حرکت خواهیم کرد و شب تهران خواهیم بود.

 

بازگشت

 

دیدگاه ها (0)

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “غارنوردی غار رودافشان با وحید هیچهایک بدون وسیله نقلیه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *