کمپ آسمان شب کنار درياچه تار با گردشگری دوستان سفر

کد: doostan01
1 روزه

توضیح

تور کمپ آسمان شب برای دیدن بارش شهابی و ستارگان شب در کنار دریاچه زیبای تار در نزدیکی تهران و دماوند است. کسانی که علاقه به نجوم دارند می‌دانند که این مدل تورها فضایی آرامش بخش و دنج دارند و برای این کار باید از شهرهای بزرگ دور شد تا اسمان تاريك و پر ستاره رارصد کرد.

از سوی دیگر عکاسی از مناظر بدیع، رصد ستارگان در شب و بودن در منطقه‌ای که با سکوتش آرامش را در خود جای داده است از اتفاقاتی است که در زندگی ماشینی امروز به ندرت روی می‌دهد. در این سفر کمپینگ غیر از لذت بردن از آسمان شب می‌توان از آب و هوای خوب و خنک دماوند و دریاچه تار استفاده برد.

دریاچه تار:

دریاچه تار یکی از جاذبه‌های گردشگری تهران به شمار می‌آید که با هوای عالی و خنکش در تابستان بهترین گزینه برای گردشگری محسوب می‌شود. در نزدیکی دماوند دریاچه‌ای در ارتفاع ۲۵۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد که جزو دریاچه‌های آب شیرین محسوب می‌شود.

این دریاچه برای کوهنوردی، شنا، ماهیگیری، قایق سواری و دیدن آسمان شب مناسب است. بهترین زمان برای سفر به این دریاچه از اواسط اردیبهشت تا پایان تابستان است.

نفری ۱۵ هزار تومان بابت دونگ بنزین به شخص راننده پرداخت میشود

پذیرایی یک وعده صبحانه – یک وعده شام

برنامه سفر

1

روز 1: رفتن

حرکت این تور با ماشین شخصی از تهران و کرج به سمت عوارضی جاده پردیس است. ساعت 4 بعدازظهر شنبه 20 مرداد همه باید عوارضی باشند و به سمت دریاچه حرکت می‌کنند. تفریح اصلی این تور دیدن آسمان شب و لذت بردن از ستارگان و بارش شعابی است بنابراین شام را در کمپ خورده و بعد در کنار یکدیگر با چای و سیب زمینی آتیشی به دیدن آسمان می‌نشینیم.

بعد از یک تور جذاب در کنار دریاچه تار ساعت 7 صبح یکشنبه بعد از صبحانه به سمت تهران حرکت خواهیم کرد.

 

بازگشت

 

دیدگاه ها (1)

1 دیدگاه برای کمپ آسمان شب کنار درياچه تار با گردشگری دوستان سفر

  1. نمره 3 از 5

    سلام، دیروز اجرا شده تور؟ امشب مگه نیست شهاب باران؟ تکرار نمیشه واسه امشب؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *